امید البرز فروش قیمت گذاری لوله پروفیل صادرکننده فروشنده تولید کننده
امروز
1400 آذر 17
25 16

درباره امید البرز

این مجموعه در سال 1342 در محدوده بازار و خیابان خیام تهران در دو حوزه بازرگانی مقاطع فولادی و برشکاری ورق های فولادی فعالیت خود را آغاز  و در سال 1383 شرکت لوله پروفیل امید البرز تاسیس و همچنین در کنار بازرگانی (واردات و صادرات)، کار تولید نیز به فعالیت مجموعه افزوده شد. این مجموعه همواره در طول سال های فعالیت خود توسعه مستمر، کارآفرینی و تولید اشتغال را از اهداف اساسی خود قرار داده است و در همین راستا در سال 1384 کارگاره برشکاری خود را به منطقه شورآباد واقع در جاده قدیم قم انتقال داد و در سال 1387 شرکت فولاد گل مشکین با هدف توسعه فعالیت های بازرگانی داخلی و خارجی به ثبت رسمی رساند. در سال های اخیر نیز شرکت با تکمیل سبد محصولات خود و فراهم نمودن بستری برای عرضه مقاطع اصلی فولادی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت بصورت بی واسطه و یکجا، شعبه خود در بازارآهن شادآباد تهران را افتتاح نمود. این مجموعه با لطف خدای متعال توانسته است برای تعداد 130 نفر بطور مستقیم و حدود سیصد نفر بطور غیر مستقیم ایجاد اشتغال نماید.
شرکت لوله پروفیل امید البرز با تمرکز بر حوزه تولید لوله و پروفیل فولادی به صورت سهامی خاص در شهرک صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز تاسیس شد و از ظرفیت تولید سالانه صد هزار تن برخوردار است. 

این مجموعه در طول سال های فعالیت خود با بسیاری از برند های معتبر داخلی و خارجی معتبر در حوزه محصولات فولادی همکاری داشته و دارد.
از مهمترین ارزش های این شرکت تعهد بر پایبندی به اصول حرفه ای اخلاقی کسب و کار، تجارت و رقابت عادلانه و بر پایه صداقت و امانت داری بوده است، همین امر موجب خوشنامی این شرکت در بین تأمین کنندگان و مشتریان مقاطع فولادی داخلی و خارجی شده است. در سال های اخیر شرکت امید البرز بعنوان نماینده شرکت هیوندایی استیل کره جنوبی اقدام به واردات برخی محصولات این شرکت از جمله انواع تیرآهن هاش سبک و سنگین به کشور بوده که بخشی از نیاز کشور به این محصول را تأمین نموده است. در سال های 2017 و 2018 شرکت امید البرز بعنوان نماینده برگزیده به مجمع جهانی این شرکت در کره جنوبی دعوت و مورد تقدیر مدیران ارشد هیوندایی استیل قرار گرفت.
مدیران این مجموعه با توکل بر خدای متعال و تکیه بر توانمندی‌های صنعتی و نیروی انسانی مجرب خود همواره در صدد توسعه فعالیت های خود، ایجاد اشتغال پایدار، بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود به مشتریان بوده و خواهند بود.


محصولات تولیدی کارخانه لوله و پروفیل امید البرز:
موضوع فعالیت کارخانه تولید لوله و پروفیل آهنی در سایزهای مختلف می‌باشد که شامل:
  • انواع قوطی و پروفیل‌های فلزی از 1 اینچ الی 4 اینچ در ابعاد مختلف
  • تولید انواع لوله‌های فولادی سیاه و روغنی
  • انواع ورق‌های گالوانیزه و رنگی

محصولات بازرگانی امید البرز:
بخش بازرگانی شرکت امید البرز مسئولیت تأمین کالاهای مورد نیاز صنعت ساختمان و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را عهده‌دار می‌باشد. به طوری که طی دهه اخیر موفق به اخذ نمایندگی از شرکت هیوندای استیل کره جنوبی گردید و شماری از محصولات این شرکت را در داخل کشور به مصرف کنندگان محترم ارائه می‌نماید. شایان ذکر است شرکت امید البرز نمایندگی فروش تعدادی از کارخانه‌های تولیدی داخل کشور در مقاطع مختلف فولادی را نیز دارا می‌باشد.
در حال حاضر تمرکز بخش بازرگانی شرکت بر گروه محصولات زیر می باشد:
  • ورق سیاه (ورق نورد گرم) (Hot-Rolled coil, Sheet Plate)
  • ورق روغنی (ورق نورد سرد) (Cold-Rolled coil, Sheet Plate)
  • ورق آلیاژی(Steel plate)
  • انواع میلگرد (Reinforcing Bar)
  • انواع هاش و تیرآهن )HEA, HEB, IPE (Section 
  • لوله‌های آب، گاز و صنعتی (Pipe & Tube)
  • نبشی، ناودانی، سپری و دیگر مقاطع فولادی (LNP, UNP, TPS)